Фестиваль "Червона черешня - 2012"

10 червня 2012 року у закарпатському селі Пацканьово пройде традиційний регіональний фестиваль народної творчості «Червона черешня 2012».

Кінець весни – початок літа… Саме у цей час наливаються соком плоди запашної черешні, які не тільки задовольняють наші смакові уподобання, але й виявляють неоціненний вплив на здоров’я. Залежно від сорту, ягоди черешні можуть бути червоного, бордового, жовтого або рожевого кольору. Мабуть, важко знайти людину, яка б не любила цю запашну солодку ягоду. Полюбляють черешню навіть птахи. Саме тому її назва походить від латинського сerasus avium – пташина вишня. Хоча апетитні соковиті плоди черешні і не вважаються лікарськими, та мають чудові лікувальні властивості і здатні принести чималу користь. На фестивалі можна буде наїстися досхочу різних сортів черешень та виробів з цієї соковитої ягоди. Тому не пропустіть цю унікальну можливість!

Організатори фестивалю мають на меті відродити забуті національні культурно-мистецькі традиції закарпатців, популяризувати декоративно-прикладне мистецтво та сприяти подальшому розвитку виконавської майстерності фольклорних колективів та виконавців. У програмі свята кулінарні змагання, “черешневі” види спорту, а також справжній черешневий ярмарок!

До участі у фесті запрошуються: фольклорні колективи, ансамблі та солісти-вокалісти (народний спів); ансамблі, троїсті музики та окремі виконавці на народних інструментах (сопілка, баян, скрипка, цимбали, тощо); колективи народної та сучасної хореографії; театри мініатюр народного спрямування; колективи циркового та оригінального жанру; торговельні компанії, що виготовляють вироби із черешні на конкурсній основі.

Залишити коментар