Фестиваль вина в Мукачеві

З 13 по 15 січня 2012 року центр Мукачева (Закарпаття) перетвориться на своєрідний ярмарок. На площі Миру стоятимуть намети, в яких будуть розміщені барила з вином.

Фестиваль «Червене вино» – справжнє свято: з колядками, ряженими, призами і, звичайно, дегустацією. Розмаїття сортів вина, його смаків і барв, оригінальність бочок та пляшок здатні задовільнити найвибагливішого гурмана. Гостям буде запропоновано вино біле, червоне, рожеве, гаряче та холодне; з корицею та медом, з пляшки, бочечки, діжки, термоса. Перерахувати всі сорти, презентовані на конкурсі-фестивалі «Червене вино», так само важко, як скуштувати напій в кожного виробника.

Крім традиційних для Закарпаття сортів – Ізабелла, Лідія, Кадарка, Сапераві і Каберне, на фестивалі також можна буде спробувати вина європейських сортів, таких як Цвайгелт, Трамінер, Черсегі Фюсереш, Іршаі Олівер, Мускат, Мюллер Тургау.

В фестивалі «Червене вино» беруть участь як приватні винороби, так і знані фірми, що презентують вина під власними торговельними марками. Кращих серед виноробів-аматорів визначає журі, яке складається з кваліфікованих фахівців виноробства. Найсмачніші вина визначатимуться у номінаціях — найкраще червоне, біле та десертне вино. Тож якщо ви ще не встигли визначитися з відпочинком на період новорічних свят, то Мукачівський конкурс-фестиваль “Червене вино-2012″ може стати для вас вишуканою і смачною альтернативою.

  • Верислав:

    Шановні організатори фестивалю!
    Я з Черкащини. Хочу приїхати не стільки скуштувати скільки представити саморобні дробилки для чавіння винограду. Сам роблю вино близько 20 років, почав робити обладнання, коли вийшов на об”єми більше 200 літрів. Є ручні та еликрифіковані. Можу продати виставкові екземпляри. Чи знайдеться для мене місце?
    Буду вдячний за відповідь
    Верислав

  • Верислав: телефон оргкомітету 03131-2-23-09

Залишити коментар