Фестиваль Бережанського замку 2011

Фестиваль Бережанського замку пройде 12 червня 2011 року у м. Бережани на Тернопільщині. Мета фестивалю – це підтримка народного мистецтва і народних промислів Бережанщини, сприяння розвитку культурного сектору, формування української еліти, зацікавлення туристів історико-культурною спадщиною малих міст Західної України.

Программа фестивалю Бережанського замку:

ЛИЦАРСТВО ТА КОЗАЦТВО (відтворення історичних подій, показові бої)
ВИСТАВКИ-ЯРМАРКИ РОБІТ НАРОДНИХ МАЙСТРІВ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ (ковальство, різьба по дереву та каменю, гончарство, гутарство).
МУЗИКА СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ, ГЕРОЇЧНИЙ ЕПОС, ФОЛЬК (професійні та аматорські колективи, індивідуальні виступи)
ТЕАТРИ ВОГНЮ І ТІНЕЙ, ВИСТАВИ, МІНІАТЮРИ
ВИСТАВКИ РОБІТ МІСЦЕВИХ МИТЦІВ на історичну тематику
ПОКАЗ МОДЕЛЕЙ В КОСТЮМАХ ЕПОХИ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ
СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ БАЛ ТА ОБРАННЯ ВОЛОДАРЯ І ВОЛОДАРКИ ЗАМКУ
КУЛІНАРНІ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТА РОЗВАЖАЛЬНІ КОНКУРСИ
КАТАННЯ ВЕРХИ НА КОНЯХ, В КАРЕТАХ, НА ВОЗАХ
ФІШКА ФЕСТИВАЛЮ – РЕАЛІЗАЦІЯ МІСЦЕВОЇ ІСТОРИЧНОЇ ЛЕГЕНДИ!
СПОРТИВНІ ЗАБАВИ, НІЧНИЙ КІНОТЕАТР

Місце проведення: м. Бережани, Тернопільська облась (дійство буде проходити на території замку та в парку довкола нього; наметове містечко – в парку біля замку) 12.06.11.

Координатор побуту учасників та благоустрою території (наметове містечко, паркування транспорту, розміщення учасників) – Назар Журавель 098-814-70-17
____________________________________________________________________________________________

Бережанський замок був збудований родиною Сенявських в 16-18 ст. На його території розташований костел Святої Трійці 1554 р., який став родовою усипальницею Сенявських. З 1554 р. замок в писемних джерелах іменований «східним Вавелем», й по сьогодні його вважають найвизначнішою захисною спорудою епохи українського ренесансу. Він був побудований італійськими майстрами за новоголландською системою, розробленою Гійомом Л. де Бопланом.

Залишити коментар