Четвертий регіональний відкритий етно-тур-фестиваль «Бурштиновий шлях» відбудеться 28–30 червня 2013 року на Поліссі (станція Володимирець 28-30 червня, станція Хиночі 29 червня). Етно-тур-фестиваль „Бурштиновий шлях” дарує Вам чудову можливість три дні поспіль насолоджуватися мальовничими поліськими пейзажами, пізнати автентичний побут тутешніх жителів, взяти участь в туристично-спортивних акціях.

• Кожен учасник отримає сонячний камінь-бурштин та матиме можливість відвідати експозицію під відкритим небом «Видобуття бурштину».
• Вирушаючи до нас, не обов‘язково брати з собою важкі сумки з продуктами та напоями, адже все необхідне Ви зможете придбати на фестивалі. Місцеві кухарі нададуть можливість скуштувати страви традиційної поліської кухні.
• Для гостей та учасників фестивалю працюватимуть майстер-класи з видобутку бурштину, а також традиційних народних ремесел, якими багате рівненське Полісся.
• Проживати та харчуватися Ви зможете в агросадибах, а також в облаштованому наметовому містечку. Для дітей та молоді діятиме ігрове містечко з цікавими атракціонами.
• До Ваших послуг будуть вироби майстрів народного мистецтва з бурштину (картини, намисто, браслети, перстні), лози (коробки, коші), дерева (макітри, картини, рамки, підсвічники), соломи (брилі), вишивки (рушники, серветки, картини). Тут Ви зустрінете коваля і художника, майстра по виготовленню поліських постолів та пасічника тощо.

І все це на базі найдовшої (106 км) діючої вузькоколійної залізниці в Європі, у обслуговуванні якої досі використовується чимало раритетної техніки. Літня краса поліської природи та єдина на Рівненщині поромна переправа – здатні зворушити навіть найпрагматичнішу душу та порадувати справжніх романтиків. Фестиваль проходитиме в останній тиждень червня упродовж 3 днів.

Оргкомітет фестивалю: смт. Володимирець Рівненської області, вул.Соборна,32, тел./факс: 0363-42-39-69, моб.: 050-140-52-76, 097-794-15-93. З програмою фестивалю можна ознайомитися ТУТ

Залишити коментар