НСФХУ
Два погляди на українську фотографію

Під такою назвою Національна Спілка фотохудожників України починає цикл виставок, присвячених сучасній українській фотографії. 4 грудня 2010 відбудеться дискусія, присвячена відкриттю першої виставки «Два погляди на українську фотографію».

На виставці будуть представлені роботи, відібрані за матеріалами сайту НСФХУ двома кураторами – Мішею Педаном (Стокгольм) і Вадимом Козловським (Вінниця) які відображають їх бачення на сучасний стан української фотографії.

Наскільки авангардний і класичний підхід кураторів до формування експозиції, наскільки великий відрив альтернативної фотографії і наскільки міцні позиції класичної фотографії? Яке майбутнє класичної фотографії? Яке місце ФІАПовської фотографії? Які існують шляхи розвитку сучасного мистецтва? Проблеми сучасного мистецтва фотографії в Україні?

Відповіді на ці та багато інших запитань, що стосуються сучасної та класичної фотографії, ми будемо шукати разом на виставці. Запрошуємо всіх бажаючих.

Дискусії пройдуть у два етапи 4 грудня 2010 року:

З 14.00 до 16.00 – м. Київ, Бібліотека Відділу мистецтв Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки за адресою вул. В. Житомирська, 4
З 17.00 до 18.00 – м. Київ, Галерея «Гайдай» (вул. Прорізна, 22. Ст.м. «Золоті Ворота», ст.м. «Хрещатик»)

Вхід безкоштовний

Залишити коментар