Вітаю Вас на авторському проекті  «Подорожуємо та фотографуємо разом». Цей ресурс об’єднує людей, для яких фотографія і подорожі стали невід’ємною частиною стилю їхнього життя, хобі чи навіть професійним заняттям. Адже саме подорожуючи ми отримуємо можливість зазирнути в найпотаємніші та найчарівніші куточки нашої дивовижної планети. До без тями закоханий у свій рідний край – Закарпаття, джерелом натхнення та втілення творчих задумів для мене стали гори – Українські Карпати. Саме сюди, до царства синіх гір та прадавніх смерекових лісів, я запрошую всіх бажаючих здійснити цікаву і захоплюючу подорож. «А ти вже спланував свою мандрівку?» блог, у якому Ви знайдете детальну інформацію про фото-турпоходи, фото-пленери, мандрівки горами.

Розділ «Мої Карпати» наповнений найцікавішою інформацією про Карпатський край. Це статті та репортажі на теми: географія, топографія,  флора та фауна Українських Карпат; організація походів, корисні поради для тих, хто збирається в гори, детальний прогноз погоди в карпатських горах; звичаї та обряди горян, їх побут та життя; особливості національної кухні, народні рецепти карпатських страв, всілякі кухарські хитрощі і, звичайно, галерея – фотомандрівка «Карпатськими стежками».

«Щоденник мандрівника» який містить ілюстровані репортажі, розкаже про дивовижні подорожі, походи горами та неймовірні пригоди, які довелося пережити мені і моїм друзям.

Свій дивосвіт, що вiдкривається крiзь призму фотооб’єктива, я прагну донести до кожного, хто завітав на цей сайт. У рубриці «Галерея» Ви знайдете сотні світлин ретельно відібраних із фотоархіву за всі роки моєї творчості. Галерея періодично поповнюється новими роботами і будь-яку з них є можливість придбати і отримати (у роздрукованому вигляді) зручним для Вас способом.

Завітавши на сторінки цього сайту, сподіваюся, Ви отримаєте справжнє задоволення, бо для кожного тут знайдеться частинка рідного і близького, цікавого та пізнавального.


 • Сервус друже!
  Мої вітання!!!
  Знаючи скільки в дану ідею вкладено сил і терпіння бажаю тобі, щоб даний твій проект став відправною точкою до нових звершень!

  Пароль “Дземброня” 🙂

 • Світлана Бойчук:

  Ген-ген чути звуки трембіт на полонинах…. десь пасеться отара овець, вариться бринза і різна смакота… вітри шепочуть з деревами і травами… гори захоплюють своєю величчю…
  Вдалині видніється фігура людини з фотоапаратом в руках… а а а це Ігор Меліка 🙂
  Він знову тут )) насолоджується і творить )))

  Ігор, успіху тобі у всіх твоїх починаннях!!!
  До зустрічі!!!

 • Ed.ua:

  Ігоре вітаю з потужним стартом. Бажаю успіхів, високого рейтингу твому ресурсу, вдалих подорожей, цікавих зустрічей. Творчого натхнення і щоб від гостей на цьому інтернет подвіррі фіртка ніколи не зачинялась:).
  З вдалим початком, удачі!

 • Вітаю, Ігоре!
  Цікавих тобі мандрівок, нових вражень, чудових фото та розвитку твоєму ресурсу!

 • Yaroslav:

  Зараз, коли бачу фотографію гір (байдуже на якому рівні виконані, хоч художні хоч “ось я, а оно гора”) — пришвидшується пульс, і виникає ледь стримне бажання кричати зриваючись на ричання. Раніше, коли був малим — гори не сильно захоплювали, хоча і гуляв по ним. А зараз…. просинається щось первістне, дике і затуманює розум, своїм бажанням опинитись знову ТАМ, і бачити те, чого раніше не помічав….

 • Наше заочне знайомство виникло з подихом вітру, котрий малював на фотопапері.
  Саме через Ваші фотороботи розумію всю незбагненну красу гір,за що низький Вам уклін.

  Переглядаю фотороботи, виставляю найвищі бали, десь пишу відгук, а десь розумію
  що ці відгуки губляться в красі побаченого, і тільки одна думка, про те що таку
  красу можуть бачити дуже вільні люди, передати її можуть щасливі і сміливі, бо
  треба бути птахом щоб літати в таких місцях.

  Ваші роботи дуже смакують, вони стильні, мають свій почерк, ви вмієте змалювати
  буденні речі, додаючи їм казкової невловимості, закохуєте у побачене з головою,
  натискаєте на кнопку камери дуже тонко відчуваючи що неповторний момент кадру
  якраз настав. Це як музичний слух, це як почуття ритму в танці, щось дуже тонке,
  яке мабудь є вродженим.
  Буду з радістю переживати нові кадри зроблені вашим
  серцем. Успіху вам і великого натхнення!

 • Іван Томчані:

  Добридень Ігорю.

  Моє перше знайомство з Вашими фотороботами відбулось на одному з фоторесурсів. Я зрозумів, що є люди, для яких гори не просто життя і джерело натхнення, а які ще взмозі й майстерно передати всю красу і велич гір при допомозі фото. Так ось Ваші гори зовсім не такі. Це не просто лінії, які показують безмежний об’єм і простір. Це не просто кольори і гамми, які заворожують і чарують погляд. Це щось зовсім інше. Це своєрідна філософія, яка змушує замислюватись і розмірковувати, ставити собі запитання і шукати відповіді. “Ранкова Чорногора”, “Людина і гори”, “Над безоднею небес” — роботи, які просто магічно тримають погляд і змушують думку витягувати з уяви інколи справді просто неймовірні образи і асоціації.

  Щасти Вам у новому починанні, тому що такий талант гріх закопувати в землю. Про нього мають дізнатися як найбільше людей, для яких, мені здається, це все і робиться з натхненням, любовью і добрим серцем.

 • Олена:

  Ваш сайт пізнавальний та відкриває всю красу Карпат. Відчувається, що з великою любов’ю до свого краю Ви створили його. Успіхів Вам.

 • deck:

  За напрямком – філософ.
  За виразом – художник.
  За сюжетом -поет.
  За формою бачення – логік.
  Звідси – продумані, грамотно побудовані композиціі, цільні, емоційно навантажені сюжети.
  Картини-роздуми… Та чи тільки про гори вони…
  Карпати… Гарний символ Сили та Волі – украінський!
  Нових Вам вершин, звершень, добра та любові!

 • Тарас Перун:

  Вітаю, хороший і потрібний ресурс, труд просто титанічний, відчувається трепетне відношення автора до наших Карпат. Дякую за задоволення і удачі тобі у всіх починаннях.

 • Я вражений Вашими фотографіями. Я шукав фотку Мармаросу і натрапив на Ваш сайт через гугл. І отримав массу задоволення переглядаючи фотки. Я люблю фотографувати і вважаю себе любителем в цій справі. Колись в школі ходив на гурток фотографа.

Залишити коментар