Писанка-2011

30 квітня – 1 травня 2011 р. в місті Коломия (Ів.-Фр. обл.) відбудеться відкритий обласний фестиваль “Писанка – 2011”.

Фестивальна програма включає в себе фольклорно-етнографічні твори Великоднього християнського і календарно-обрядового змісту, зокрема: великодні ігри, гаївки, веснянки, театралізовані сценки та хореографічні композиції, тематичну пісенну творчість і формується за попередніми заявками тих колективів і учасників, які бажають стати учасниками фестивалю.
В рамках фестивалю організовується виставка-продаж різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: лозоплетіння, вишивки, ткацтва, гончарства, килимарства, різьбярства, бондарства, національного одягу, художніх виробів зі шкіри, бісеру, сиру та ін. Також надається можливість проведення окремих майстер-класів для майстрів різних видів декоративно-ужиткового мистецтва та конкурсу писанкового розпису за попередніми заявками.
Писанка-2011
Метою і завданням фестивалю є: збереження і примноження національних традицій народного мистецтва писанкового розпису, популяризація технік і шкіл, творчих стилів і новітніх методик; виявлення і підтримка обдарованих дітей та юнацтва; популяризація писанки, як національного символу Великоднього християнського дійства; ознайомлення з традиціями писанкарства різних регіонів України, Європи та світу.

Адреса дирекції фестивалю:
Відділ культури і туризму Коломийської міської ради
вул. Театральна, 27, м. Коломия, Ів.-Фр. обл., Тел./факс /03433/2-02-45

P.S. У Коломиї діє єдина у світі культурна установа для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок.

Залишити коментар