25-26 серпня 2012 року в Ужгороді проходитиме кулінарний фестиваль «Transcarpathian BBQ FEST-2012″ – свято їжі на вогні. Свято кулінарного мистецтва відбудеться на площі Поштовій в Ужгороді і стане центральним місцем масових гулянь з нагоди відзначення 21-ї річниці Незалежності України.

“Transcarpathian BBQ FEST” – це унікальна можливість для всіх бажаючих – від стильних ресторанів до кулінарів-любителів – не на словах продемострувати власне кулінарне мистецтво та обмінятися досвідом. До того ж, не просто продемострувати, а у справжній боротьбі довести, як колегам, так і глядачам, особисте кулінарне лідерство!

Журі оцінюватиме учасників у чотирьох номінаціях (курячі крильця, риба-гриль, корейка на грилі і десерт на грилі). Протягом двох днів команди готуватимуть ці чотири страви. До того ж під час проведення фестивалю діятиме публічна номінація «Фан-чемпіон». Усі гості матимуть талони для голосування і за їхньою кількістю визначать переможця у цій номінації. Критерії, за якими оцінюватимуть творчість кулінарів – ідея страви, її зовнішній вигляд, ступінь та якість просмаження. Закарпаття чекає на гостей!

Залишити коментар