Форпост -2012

Починаючи із сивої давнини його стіни зросли на скелі для захисту людського життя. Вогняні ріки ворога розбивалися об його могутні груди та пересихали біля його підніжжя. Непохитні вежі бачили перемогу лицарів та падіння правителів, тріумф переможців та розпач переможених. Кожен його камінь, омитий славою та поезією, дихає і сьогодні. Надійний прихисток та неприступна твердиня. Місце, де зупинився час — Форпост!

Фестиваль середньовічної культури «Форпост» відбудеться 1-3 червня 2012 року у м. Кам`янець-Подільський. Цей найбільший в Україні фестиваль проходитиме на території старої фортеції – одної з найвидатніших фортифікаційних споруд нашої країни. Через багато століть стіни древньої фортеці знов побачать відважних лицарів, прекрасних дам, талановитих майстрів та артистів. На фестивалі очікується близько 500 учасників з України, Росії, Білорусі, Польщі, Сербії та інших країн.

Учасники фестивлю, члени клубів військово-історичної реконструкції, проживатимуть у відтвореному середньовічному поселенні 14-15ст. Для гостей та учасників фестивалю на великій сцені виступлять фаворити української та зарубіжної фолк сцени: Stary Olsa (Білорусь), Irdorath (Білорусь), Mystterra (Росія), Svarun (Сербія), Spiritual Seasons (Україна), Kings&Beggars (Україна). Розпочнеться все з урочистого відкриття фестивалю, під час якого лицарські команди пройдуть урочистим парадом по території фортеці. А далі кожен може вибрати, що саме йому до вподоби — дивитися на найбільш видовищні бої, приймати участь у танцювальних майстер-класах, куштувати смачні страви на історичній кухні, або приймати участь у різноманітних конкурсах та іграх. Головне, що програма побудована таким чином, що відвідувачі зможуть встигнути усе!

Фестиваль "Форпост -2012" в Камянець-Подільському

Залишити коментар